3. kapitola

7. září 2008 v 18:47 | Sallema |  Vzhůru nohama
Pokračování

Lucius se díval na svou ženu, jak vzpomíná na dobu, kdy učila a byla ještě šťastná. Ted možná po letech najdou jejich jediného syna, protože moc, kterou jejich rod ovládal, se měla objevit na jeho 14 narozeniny.
"Lásko, já půjdu informovat Kevina a Tobeye. Kevin se totiž rozhodl, že svoji dceru Kelly dá do Bradavic, protože ředitel Akademie je nejspíš smrtijed a nechce tam nechat Kelly, protože má možnost být pod ochranou ministra a Brumbála. Ti ji ochrání. Nejspíš pojedeme už zítra, abych mohl co nejdéle strávit prázdniny v Anglii," řekl Lucius, své ženě, která přestala vzpomínat na tu dobu, kdy byla šťastná, měla syna, ale zemi začalo sužovat nebezpečí v podobě Voldemorta a jeho smrtijedů,kteří se k němu přidávali. Bránil mu v tom Fénixův řád pod vedením Brumbála a další organizace, která bojoval proti Voldemortovi, bylPietas fidentia. Tuto vedl vždy ministr kouzel a bojovali v ní všichni lidé, kteří se přidali k Voldemortovi a odešli, potom ministři většiny zemí světa, byly tam rodiny někdy i generace rodů. Ti všichni bojovali proti tomu největšímu a nejtemnějšímu zlu na světě. Nevěděli, že se ve Skotsku nachází jeden člověk, který je stejný jako Voldemort. Má stejné plány. Chce ovládnout svět a získat postavení největšího černokněžníka světa. Ten muž se jmenoval Durusvir a lidé si říkali Jezdci temnoty. K nim se přidali lidé, kteří zradili dobro i zlo.
"Dobře, já nám mezitím sbalím věci a pak pojedeme," řekla mu tiše s hlasem jakoby se chystajícím plakat.
"Tak já jdu, lásko. Nevím, za jak dlouho přijdu,"řekl Lucius a něžně ji políbil a pohladil po jejích vlnitých hnědých vlasech. Potom přešel ke krbu a odletaxoval se do kanceláře ministra kouzel.
Mezitím v Anglii.
Harry prožil mezitím nespočet cruciátů a ran ohnivým bičem. Bylo to už dvě a půl hodiny, co jej otec, Mandy a Sylvie začali mučit. Všichni si na něm vyzkoušeli nespočet kouzel a teď se chystala na další Sylvie.
"Algos," řekla a její bratr se začal zmítat ve strašných bolestech. Do omdlení mu chybělo už jenom pár kouzel, protože po té době lidé, které mučil Voldemort už byli na pokraji smrti, ale on ještě stále žil. Byl něčím zvláštní a to nejspíš tím, že pokaždé když jej někdo mučil nebo mu něco udělal, byl schopný se do hodiny vzpamatovat. Ted byla na řadě Mandy, která pokaždé použila speciální kouzlo, které sama vymyslela. Teď to bylo jehlicové kouzlo. Působilo tak, že se do něj zapíchl nespočet malých jehliček, které jej bodaly do těla.
"Sublica," řekla a vše to začalo znovu, ale on už to pomalu nevnímal, bolest byla nesnesitelná a tak po chvíli omdlel.
"Mandy, Sylvie necháme toho, je už skoro mrtvý," řekl znechuceně James Potter. "A dáme si pořádně do nosu," dodal s ještě větším úsměvem a všichni odešli a bezvědomého chlapce nechali ležet na zemi v jeho vlastní krvi, kde ležel nejspíš asi tři hodiny.
Po nějaké době se probudil a neuvědomil si kde je. Po nějaké době mu vše došlo. Vybavila se mu vzpomínka, jak přišel pozdě domů a otec ho zavedl do rudého pokoje a tam jej mučil on, Sylvie a Mandy.
Pomyslel na Dobbyho, který mu pomáhal už v Bradavicích, když jej zmučila jeho sestra, když tam ještě chodila do sedmého ročníku. Byli to sourozenci, ale hrozně rozdílnější než den a noc. On byl ve Zmijozelu, ale ona v Nebelvíru. Ona v sobě zlo on dobro. Pochopil, že jsou rozdílní myslel si, že si nejsou tak podobní jak si ostatní myslí. Netušil sice, že je někdo jiný než si všichni ostatní myslí. S tichým prásknutím se tu objevil domácí skřítek Dobby.
"Co si přeješ Harry?" zeptal se.
"Potřebuji pomoc, přenes mě k Dracovi, snad mi nějak pomůžou," zašeptal mdlým hlasem Harry.
"Jak si přeješ," řekl mu Dobby a přemístil jej před dům Malfoyů. Nemohl jej přemístit dovnitř, protože kolem bylo ochranné pole, aby se ministrovi kouzel nic nestalo. Lidé, kteří byli právě ve vnitř uslyšeli pískot a to znamenalo, že se někdo přemístil nebo snažil přemístit.
Tobey vyšel z panství a šel se podívat kdo tam je. Jakmile tam došel tak spatřil chlapce jen o pár měsíců mladšího než Draco. Ležel před ním Harry Potter a po přemístění ještě pět minut byl vzhůru, a řekl, "pomozte mi, prosím." A upadl do hlubokého bezvědomí. Muž jej vzal a zanesl do pokoje pro hosty a poté zavolal svou manželku a ta ošetřovatelku. Ty si jej vzali na starost, ale výsledek byl ten, že jen utvrdili jeho bezvědomí.
Netušili, jak dlouho v něm bude, ale snad se brzy uzdraví a zjistí pravdu.
Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

Where have all the bastards gone?
The underbelly stacks up ten high
The dummy failed the crash test
Collecting unemployment checks
Like a flunkie along for the ride

Where have all the riots gone
As the city's motto gets pulverized?
What's in love is now in debt
On your birth certificate
So strike the fucking match to light this fuse!

The town bishop is an extortionist
And he don't even know that you exist
Standing still when it's do or die
You better run for your fucking life

It's not over 'till you're underground
It's not over before it's too late
This city's burnin'
It's not my burden
It's not over before it's too late

There's nothing left to analyze
Where will all the martyrs go when the virus cures itself?
And where will we all go when it's too late?

And don't look back
You're not the Jesus of Suburbia
The St. Jimmy is a figment of
Your father's rage and your mother's love
Made me the idiot America

It's not over 'till you're underground
It's not over before it's too late
This city's burnin'
It's not my burden
It's not over before it's too late

She said I can't take this place
I'm leaving it behind

Well she said I can't take this town
I'm leaving you tonight.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama