Rozcestník kapitolových povídek

29. srpna 2008 v 21:10 | Sallema |  Kapitolové
                   Kapitolové povídky jaké budou a ještě ostatní přibude nestíhám. Ještě to není hotové. Snad mě omluvíte.

rozcestník není ještě hotový, ale pracuju na tom a snad do večera bude.

Harryho vychovává otec, protože Lilly zemřela když mu bylo šest let, zabil ji Voldemort. Harry má jizvu. Severus Snape je bratr od Lily a jsou děti Voldemorta. James je synem Brumbála. Co se stane když se rodina spojí díky největšímu zlu jaké existuje. Nebude nikdo nikoho odsuzovat a nebo bude panovat nenávist. Rody zakladatelů Bradavic se spojily. Doufám, že nikomu nebude vadit to že bude trochu podobná jiným.
Postavvy: Harry Potter, James Potter, Sirius Black, Lucius Malfoy, Bellatrix Blacková, Remus Lupin Albus Brumbál Narcissa Malfoyová, Draco Malfoy, Blaise Zabini, profesoři bradvic, Lily Potterová, Debora Lionová, Severus Snape, a další
Období: před 1. ročníkem a dále
Je to skutečnost??

Děj:O dívce, která dlouho nevěděla, kdo doopravdy je, ale nakonec se vrátila
tam kam patřila už od narození. Jak se bude vyvíjet její život po smrti nejlepší kamarádky?
Nebude se bránit vzpomínkám nebo se bude snažit zapomenout. To se dozvíte jak pře
čtete povídku..
Postavy: Veronica de Leusande, Severus Snape,
Valentine Jackoson, Sumer Jackson, Bellatrix Black, Narcissa Black, Regulus Black, Sirius Black, James Potter, Lilly Evanesová, Profesor Daniels, Albus Brumbál, Megan Lewis, Lucius Malfoy, Petr Smith, Lukáš Smith, Jakub Sand, Giselda Jutha Helongová, Martin Empty, Pavel Bush, Hanah Bush a další
Období: okolo 15 let Veronicy, a jinak Bradavice 4.ročník a po Bradavicích
Upozornění: Od 12 let, ale klidně čtěte všichni.
Jaký čeká rok Harryho Pottera a jeho přátelé i nepřátelé.Rozhodne se, která strana je lepší, jestli strana dobra nebo zla.
Co se stane, když se objeví věštba, která počítá s tím, že se konec války blíží a vybídne několik dětí ve věku 15-16 let k tomu, aby svět zachránili. Objeví se někdo, kdo zradí doopravdy a nebo jenom kvůli tomu, aby zachránil své přátele?? Je nějaká naděje na vítězství proti Voldemortovi. Odpověď je: ANO. Ale povede se jim to a nebo bude Vyvolený mrtvý?? Upadne svět do záhuby. to se dpozvíte časem
Postavy: Harry Potter, Jenny Potterová, Lenka Láskordová, Ron Weasley, Ginny Weasleyová, Draco Malfoy, Hermiona Grangerová, Severus Snape, Albus Brumbál, Madoc, Kyra a Chris Demelovi, Gilbert Mortinez Ricardo, Rita Holoubková, Weasleyovi, Remus Lupin, Smrtijedi,Marge Lexová, Malfoyovi, Alastor Moody, profesor Oak, Jimena Sharonová, Tonksová, Naomi Stilová, Vanessa Campbel a další
Období: 6. Ročník Harryho

Děj:Je příběh jedné holky, kterou změnil život a situace v něm. Každý život není procházka růžovým sadem. Najde tato dívka nový smysl života nebo se vzdá a bude se dál utápět ve svém smutku? Každý má právo na tajemství, ale neměl by se jimy oplétat.
Dokáže přestat žít jenom ve snech a nebo bude věčně snít a snažit se zapomenout?
Doufám že se vám bude povídka líbit, ale bude se přidávat hodně pomalu.Forma: vyprávění v ich formě.


Postavy: ze života té dívky lidé.Upozornění: Násilné scény.

Postavy: Pán zla,Harry Potter ,Draco Malfoy, Smrtijedi, Ron Weasley,Severus Snape ,Hermiona Grangerová, Albus Brumbál, Fénixův řád, Heder Orik, Pansy Parkinsnová, Lombotonovi, Sirius Black, James Potter, Lilly Evanes-Potterová, Profesoři+ žáci Bradavic, a další.
Období: konec 6. ročníku Tria, měsíc po smrti Voldemorta.
Děj: Co se stane, když se změní osobnost Harryho Pottera? Tajemství bylo střeženo, ale nikdo nevěří, že to tak je. Najde se někdo kdo nastoupí na místo Lorda Voldemorta. Válka ještě neskončila, teprve začíná. Všechno je jinak než znáte.
Ten, kdo poznal přátelství, musel poznat lásku. Ten, kdo zemřel musel poznat bolest.
Upozornění: Není to nic pro ty, kteří nemají rádi Stranu zla, protože je víc zla než kdy jindy. OD 12 letPostavy: Michael Christian Malfoy Raddle, Tom Rojvol Malfoy Radlle, Anastázie Raddleyová, Melisa Raddleyová,Sofie Raddleyová, Filip Raddle, Lucius Malfoy-Raddle, Narcisa Malfoyová, Draco Malfoy, Bellatrix Potterová, James Potter, Severus Snape, Lily Snapeová, Hermiona Potterová, Ginny Wealseyová, Brain Weasley, Medison Snapeová, Pansy Parkinsnová, Kamily Blacková, Sirius Black, Daniela Blacková, Mia kestnerová, Pavel Jordan, Daniel Verly, Marian Roone, Marco a Divico Kresselovi, Brumbál, pofesoři Bradavic, Smrtijedi, FŘ.
Období: třetí ročník Draca a dál
Děj: Voldemort má několik dětí, ale poslední nejmladší syn je unesen jakmile oslaví jeden rok. Po dvou letech se narodí ještě dcera Sofie, tak je chvíli pokoj od vraždění. Voldemort nebyl vždy zlý, ale teprve poté, co mu unesli syna a nebo zabili matku, tak takový začal být. Najde svého ztraceného syna? Jak Michaela poznamená život na ulici a lži, které jej obklopovaly? Přidá se na stranu otce nebo bude jako matka neutrání. Uvidíte jak se začtete.
Upozornění: Je tato povídka sice podobná několika jiným, ale má jiné téma. V této povídce není žádný Harry Potter, ani některé páry, které byly známy z jiných.

Odešel a nikdy se nechtěkl vrátit, ale nastala doba, kdy už návratu nejde zabránit. Co se stane, když někdo bude chtít vyprávět příběh, co žijí jeho předkové. Je věštba pouhý výmysl nebo skutěčnost jak by měl vnuk bojovat proti svému dědovi?
Postavy: Antonio de Saint-Harry Potter, Severus Snape, Albus Brumbál, Minerva MCGonagalová, Samantha Fénixová-Raddlyová, Tom Rojvol Raddle, Pamela Dewimová, James Potter(Raddle), Lily Evanesová(Brumbálová), Severus Snape(Brumbál), Sirius Black,Hermiona Grangerová, Ron Weasley, Draco Malfoy a další.
Období: 8 let po ukončení školy Harryho.
Upozornění: Žádné.

Harry Potter po vyhlašování výsledků turanje tří kouzelníků záhadně zmizí. kdo je ten záhadný muž, který si jej odvedl. Jak bude kouzelnický svět reagovat na zprávy, kde se píše, ža se akademie Emporio vrací a nabírá nové studenty. Když se po několika letech vrátí šestice studentů ze všech koutů světa, kteří byli pět let hledáni a pátráni po celém světě společně. Tak se může Voldemort těšit na krutý boj a blížící se konec války.
Postavy: Harry Potter- Nemo, Taran Usher, Natalia Gregorová, Isabela Wilsonová, Petrov Michajelovič, Klára Sklodowská, Naomi Laernová, Orudu, Bellatrix de Loius, Michal Nowak, Severus Snape, Voldemort a další
Období: po 4. ročníku

Může být strach nekončený a nebo někdy skončí. Jaké je to žít slepý, odkázán pouze na přátele a pomoc druhých. kvůli tomu, že nevidí člověk žije v nekonečném strachu, ale podaří se mu ho s pomocí přátel překonat.
Voldemort není mrtvý, ale Harry ma jizvu. Dále není synem Potterových, ale Severuse Snapea a Amandy Raddleyové.
Vnuk Voldemorta a dědic Zmijozelu.Mágové- čtvěřice dětí nejmocnějších kouzelníků světa. Severus Snape neučil v Bradavicích, ale začne.Děti nastoupí do Bradavic ve 13 ne v 11, protože by jim mohla magie ublížit.
Postavy:Harry Snape Raddle, Amanda Raddleyová, Severus Snape, Katrin Sylva, Draco Malfoy, Jessica Potterová, Lord Voldemort, Lucius Malofy, Cornelia Malfoyová, Narcissa Malfoyová, Albus Brumbál, Smrtijedi, Profesoři Bradavic a další
Období: 3. ročník a dále
Upozornění: Možná vám bude trochu připomínat povídku od Magiky -Magie je jen jedna, ale nemá to s ní nic společného jenom možná to, že se zde vyskytují mágové a jeden z nich je slepý
Oběť života
Období: Poberti
Postavy:Harry James Potter- Filip de Morte Lily Evanesová, James Potter, Sirius Black, Bellatrix Blacková, Remus Lupin, Severus Snape,AUTP Kristián Snape, Lucius Malfoy, Narcissa Blacková, Tereza Blacková, Melisa a Diego Potterovi, Laura a Matthew Lupinovi, Arabella Snapeová, AUTP Ester Rewensová, AUTP Natali Dreamová, AUTP Kelly Connor a další.
Žánr: romantika, drama,
Shrnutí: Jak by to vypadalo v Bradavicích, kdyby lidé nebyli, jak je známe. Kdo by zradil? Kdo by byl ten zlý. Co když Lily Evanesovou zařadí jinam než do Neberlvíru? Jaký bude učitel obrany proti černé magii. Jak se dokáže vzpamatovat z těch všech pocitů, které zažil v minulosti. Cestuje různými dimenzemi dokud nepozná pravdu a všechny možné situace

Co se stane, kddyž rod, který několik let ukrýval pravdu se rozhodne utajené tajemsvtí prozradit. Jak bude reagovat jejich syn, který si doposud myslel, že je jedináček. Nebudou se mu jeho přátelé vyhýbat jakmile zjistí, kdo je jeho bratr a rodiče. A jak bude reagovat Voldemort, který je znovu u moci. Vrátí se lidé, kteří museli Velkou británii opustit, protože byli donuceni. JAk budou reagovat, když zjistí jak se chovali mudlové k dítěti, které měli vychovat a starat se. Pomůžou mu se s tím vším vyrovnat a nebo zůstane se všemi problémy zase sám.
postavy:Harry Potter- Sebastian James Malfoy, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Narcissa Malfoyová, Sirius Black, Severus Snape, Albus Brumbál, Ginny Weasleyová, Pansy Parkinsnová, Hermiona Grangerová, Molly a Artur Weasleyovi, Remus Lupin, Petunie Dursleyová, Vernon Dursley, Robert Dursley, Eddy Barabas, Tonksová, Regulus Black, Bellatrix Blacková, lord Voldemort, Profesoři Bradavic, Smrtijedi a další
Období: 5. ročník
Co se stane když malý Harry Potter uteče od svých příbuzných a v lese ho kousne vlkodlak. Najde ho někdo a postará se o něj, nebo bude na pospas osudu. Nečekaní sourozenci a nečekané okanžiky se časem objeví. Budou dva díly.
Postavy: Harry Potter-Snape, Bellatrix Evanesová-Snapeová, Severus Snape,Edgar Motion, Remus Lupin, Malfoyovi, Voldemort a další dopíšu časem.
Období: od Harryho 5 let výš.

Potterovi patří k příslušníkům Pána zla, vychovávají dvě děti dceru, která je milována a syna, kterého nenávidí. není proč se divit žije s Potterovými a chodí do zmijozelu přátelí se s Dracem Malfoyem. Syn, kterého vychovávají byl unesený od mocných kouzelníků. Rodiče opět začínají pátrat a vypátrají ho nebo ne. Co vše se může změnit za měsíc.
postavy: Narcissa Malfoyová, Lucius Malfoy,Tobey Malfoy, Draco Malfoy, Harry Potter- Damien Lucius Malfoy, James Potter, Lilly Potterová, Sylvia Potterová,Bellatrix Lestergová, Kevin Pablo, Victoria Pablová, Kelly Pablová, Sirius Black, Remus Lupin, Severus Snape, Voldemort ,Mandy Almuniová a další.
Období: 4. ročník Harryho a Draca.


Co se stane, když Harry zjistí, že jeho otec má bratra, kdyby se k němu Petunie Evanesová chovala jinak než jindy. Bude mít nějaké další příbuzné. Dostane novou šanci, aby byl šťastný. Co bude s Voldemortem nebo stranou zla. Někteří věří v to, že nic nemůže trvat věčně, ale co když někteří lidé uchovávají tajemství dlouhou dobu. Spletité nitky života ne vždy vedou člověka správným směrem, jak to bude tentokrát. Zavedou hlavní hrdiny správně a nebo je svedou na scestí.
Postavy: Petunie Evansová, Harry Potter, Eleanor Potteová, Robin Potter, Hilary Potterová, Tom Rojvoj Raddle, Severus Snape, Albus Brumbál, Kornelius Popletal, Bellatrix Blacková-Lestrangová, Rudolphus Lestrange, Richard Lestrange,Rabstan Lestrange, profesoři Bradavic, Arabella Figgová, Kevin Gallas, Hermiona Grangerová, Pansy Parkinsnová, Weasleyovi, Malfoyovi a další
Období: řed 1 ročníkem a dále
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 rikisa rikisa | Web | 4. září 2008 v 16:10 | Reagovat

tak koukám, že si přesídlila na blog. Koukám dobře svým pozorným okem, zahlídla jsem tam více nových povídek?? Jupí! Tak to se máme na co těšit. Přeji ti ať se ti na nových stránečkách líbí a hodně štěstí v psaní.

2 Tesse Tesse | Web | 3. listopadu 2008 v 9:01 | Reagovat

Ahojky, ty jo to je výběr asi(co asi, zcela určitě) začnu hned nějakou číst.. :)

3 katka katka | 13. března 2009 v 9:42 | Reagovat

výběr tu sice je, ale nic moc, když je otevřete, tam nenajdete :-(

4 ostruzina ostruzina | Web | 30. března 2009 v 12:33 | Reagovat

Povídky jsou super, ale chtělo by to pokračovat v povídkách. :-)

5 ynoosa ynoosa | E-mail | Web | 19. dubna 2009 v 19:00 | Reagovat

Wy8bQA  <a href="http://hhcvvrklvarc.com/">hhcvvrklvarc</a>, [url=http://rgclboumbotl.com/]rgclboumbotl[/url], [link=http://oxxqeaknbrqn.com/]oxxqeaknbrqn[/link], http://hwbspnqczlnh.com/

6 BenyP BenyP | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:59 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

7 Larrytut Larrytut | E-mail | Web | 13. května 2017 v 7:18 | Reagovat

join the new social <a href=http://onlinecasinos-x.com>online casino</a> guide

8 Timothybem Timothybem | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 8:10 | Reagovat

Earn on the Internet from $ 5000 per day, do not strain, the details are here: http://pagebin.com/BgArlu6Y

ways to make extra cash on the internet, casino roulette online indonesia, work from home jobs that don't cost money, how to make money doing surveys online, making a living playing online poker tournaments, how much can you make selling premier jewelry, how to make money by placing ads on your website, credit card transfers with no interest
, ways to make money fast for 15 year olds, tesco credit card balance transfers for existing customers, how can i make money online from home in jamaica, way to make money easy, bank account transfer format letter, free online casino games fun no download no registration, how much money can you make with online poker, how to make easy money from home online, best part time jobs to make extra money, online casino free money no deposit, ways to make money around your house
, how teenager make money online, can you make money playing video poker, slotastic casino no deposit bonus codes 2016, how to earn money online india 2015, ways to make money at home uk, casino online aparat, sugarhouse casino application online, track moneygram transfer status

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama